New post

Träningsnytt!

Skrivet den 4 september 2015

Nyhet! Missa inte vår nya träningshörna för dam laddad med det mesta du behöver för din träning.

Träningskläder-Dam-150902-38

Träningskläder-Dam-150902-21

Träningskläder-Dam-150902-45

Träningskläder-Dam-150902-49

Träningskläder-Dam-150902-55

Träningskläder-Dam-150902-47

Postat i Damkläder Kommentarer inaktiverade för Träningsnytt!
New post

Sista chansen!

Skrivet den 1 september 2015

Sista chansen på dessa populära tunikor med mönster. Passa på!

Damtunikapsd

Postat i Damkläder Kommentarer inaktiverade för Sista chansen!
New post

Höstens trender

Skrivet den 28 augusti 2015

Oj vad kul vi haft! Ivana, Johanna, Jimi och Madde från vår personal ställer upp och visar oss ett urval av höstens trender. Välkommen in för att se fler nyheter!

1
Klänning: 299 kr, Poncho: 299 kr, Hatt: 399 kr, Stövlar: 299 kr

1
Topp: 199 kr, Jeans: 399 kr, Boots: 349 kr

Hatt: 249 kr, Blus: 149 kr, Poncho: 299 kr, Jeans: 399 kr, Boots: 349 kr, Väska: 399 kr
Hatt: 249 kr, Blus: 149 kr, Poncho: 299 kr, Jeans: 399 kr, Boots: 349 kr, Väska: 399 kr

Hatt 149 kr, Blus: 299 kr, Byxa: 399 kr, Boots: 399 kr
Hatt 149 kr, Blus: 299 kr, Byxa: 399 kr, Boots: 399 kr

Hatt: 229 kr, T-shirt: 79.90 kr, Jacka: 699 kr, Byxor: 399 kr
Hatt: 229 kr, T-shirt: 79.90 kr, Jacka: 699 kr, Byxor: 399 kr

T-shirt: 119 kr, Skjorta: 239 kr, Byxa: 379 kr
T-shirt: 119 kr, Skjorta: 239 kr, Byxa: 379 kr

Blus: 349 kr, Kofta: 249 kr, Scarves: 129 kr, Byxa: 399 kr, Sneakers: 179 kr
Blus: 349 kr, Kofta: 249 kr, Scarves: 129 kr, Byxa: 399 kr, Sneakers: 179 kr

Hatt: 299 kr, Blus: 149 kr, Väst: 299 kr, Jeans: 399 kr, Boots: 399 kr, Väska: 149 kr
Hatt: 299 kr, Blus: 149 kr, Väst: 299 kr, Jeans: 399 kr, Boots: 399 kr, Väska: 149 kr

5-gruppbild

4-gruppbild

3-gruppbild

2-Gruppbild

1-Gruppbild

Postat i Damkläder, Herrkläder Kommentarer inaktiverade för Höstens trender
New post

Hattar och väskor

Skrivet den 26 augusti 2015

Nya, superfina väskor och snygga hattar hittar du nu hos oss. Välkommen in!

fVäskor1

fVäskor2

fVäskor3

fVäskor4

fVäskor5

fVäskor6

fVäskor7

fVäskor8

fVäskor9

fVäskor10

fVäskor11

fVäskor12

fVäskor13

fVäskor14

Postat i Damkläder, Väskor Kommentarer inaktiverade för Hattar och väskor
New post

Härliga tunikor

Skrivet den 29 maj 2015

I veckan fick vi in dessa härliga tunikor i olika färger. Perfekt till varma sommardagar eller att ha över bikinin. Passa på, vissa storlekar har redan tagit slut!

Damtunikor-1505283

Damtunikor-1505285

Damtunikor-1505287

Damtunikor-15052811

Damtunikor-15052812

Damtunikor-15052816

Damtunikor-15052820

Damtunikor-15052821

Damtunikor-15052826

Damtunikor-15052831

Damtunikor-15052834

Damtunikor-15052837

Damtunikor-15052843

Damtunikor-15052846

Damtunikor-15052847

Damtunikor-15052848

Postat i Damkläder Kommentarer inaktiverade för Härliga tunikor
New post

Havsinspiration

Skrivet den 15 maj 2015

Strålande vitt, marint blått, glänsande rött. Stort utbud tröjor, kepsar, skor, jackor –  allt för den maritima looken.

Damkläder Marin 1

Damkläder Marin 92

Damkläder Marin 88

Damkläder Marin 38

Damkläder Marin 29

Damkläder Marin 13

Damkläder Marin 8

Damkläder Marin 78

Damkläder Marin 73

Damkläder Marin 7

Damkläder Marin 67

Damkläder Marin 57

Damkläder Marin 56

Damkläder Marin 51

Damkläder Marin 5

Damkläder Marin 47

Damkläder Marin 42

Damkläder Marin 40

Damkläder Marin 33

Damkläder Marin 32

Damkläder Marin 24

Damkläder Marin 19

Damkläder Marin 16

Damkläder Marin 14

Damkläder Marin 131

Damkläder Marin 111

Postat i Damkläder Kommentarer inaktiverade för Havsinspiration
New post

Damkläder från Sarah Louise

Skrivet den 12 maj 2015

Färglägg garderoben inför sommaren med vårt breda sortiment damkläder från Sara Louise. Välkommen in!

Sara Louise 1505063

Sara Louise 1505064

Sara Louise 1505065

Sara Louise 1505067

Sara Louise 1505069

Sara Louise 15050611

Sara Louise 15050613

Sara Louise 15050614

Sara Louise 15050615

Sara Louise 15050617

Sara Louise 15050621

Sara Louise 15050624

Sara Louise 15050625

Sara Louise 15050626

Sara Louise 15050627

Sara Louise 15050629

Sara Louise 15050630

Sara Louise 15050633

Sara Louise 15050634

Sara Louise 15050636

Sara Louise 15050638

Sara Louise 15050641

Sara Louise 15050643

Sara Louise 15050644

Sara Louise 15050645

Sara Louise 15050646

Sara Louise 15050647

Sara Louise 15050648

Sara Louise 15050650

Sara Louise 15050651

Sara Louise 15050653

Sara Louise 15050654

Sara Louise 15050656

Sara Louise 15050659

Sara Louise 15050665

Sara Louise 15050672

Postat i Damkläder Kommentarer inaktiverade för Damkläder från Sarah Louise
New post

Badkläder

Skrivet den 29 april 2015

Äntligen dags att presentera årets färgglada badmode för barn och dam. Självklart har vi också fyllt hyllorna med hattar, badväskor och sånt som hör strandlivet till.

 

_MG_2679 Badkläder-1504224 Badkläder-15042211 Badkläder-15042213 Badkläder-15042214 Badkläder-15042216 Badkläder-15042217 Badkläder-15042222 Badkläder-15042224 Badkläder-15042225 Badkläder-15042226 Badkläder-15042227 Badkläder-15042230 Badkläder-15042231 Badkläder-15042235 Badkläder-15042238 Badkläder-15042240 Badkläder-15042249 Badkläder-15042251 Badkläder-15042253 Badkläder-15042256 Badkläder-15042258 Badkläder-15042263 Badkläder-15042268 Badkläder-15042271 Badkläder-15042273 Badkläder-15042277 Badkläder-15042281 Badkläder-15042289 Badkläder-15042290 Badkläder-15042293 Badkläder-15042296

Postat i Barnkläder, Damkläder Kommentarer inaktiverade för Badkläder